Günlük burç yorumları – 11 Haziran 2021

Mars, Aslan burcuna giriyor

Kendinizi parlatacağınız, ortaya koyacağınız bir gün. Bugün doğanlar bir yılı daha şanslı tamamlayacaklar gibi görünüyor.

(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)

Koç

Aile, eş, dost çevrenizle ilgili hem yanlış anlaşılmalara açık, hem de gayet olumlu bir günden geçecek olabilirsiniz. Olanlara şaşırmayın.

Boğa

Maddi konuda yanılmaya veya gerçeği görmeme riskinden geçeceğiniz bir gün. Yeni bir işe kalkışmaktansa var olanın üzerinde çalışın derim.

İkizler

Bugün doğanlar çok şanslı. Para konusunda biraz dertlide olsa, güzel gelişmelerin kapısının aralandığı bir gün yaşamaları çok mümkün.

Yengeç

Daha rahat, konforlu bir gün yaşamaya başlayacaksınız diyebiliriz. Ama iş ve patronlarla olan diyaloğunuza dikkat etmenizde çok fayda var.

Aslan

Sosyalleşmenin dibine vurulacağı bit gün olabilir. Telefon, mail trafiğiniz işleyecek gibi. İletişim kazalarına dikkat edin bu yeter.

Başak

İş ve ortaklık konularında kafa karışıklığı söz konusu olabilir. Bugün anlaşma sözleşme imzalamak adına doğru bir gün olmayabilir.

Terazi

İşinizi yaptığınız alanda gerginliklere açık bir zamandan geçiyor olabilirsiniz. Çalışma koşullarınızda iyileştirmeye gitmenizde fayda var.

Akrep

Öğrenci akrepler için veya öğretmen akrepler için pek de sevimli bir gün olacakmış gibi görünmüyor. Dikkat gerektiren işlerde daha özenli olun.

Yay

Bugün özellikle sağlığınıza, uykunuza dikkat etmeniz gereken bir gün. Ruhsal anlamda gergin hissedebilirsiniz kendinizi. Sağlığınıza dikkat!

Oğlak

Eş ve ortaklık mevzularında hem çözüm, hem de çözümsüzlüğü bir arada yaşadığınız bir günden geçecek olabilirsiniz. Akıllı davranmanız sizin için olur.

Kova

Bugün kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz, özellikle çocuklarınız varsa tahammül noktanızı geçebilir yaşadıklarınız. Paraya dikkat!

Balık

Kafanızda artık yaşadığınız özellikle aile ilgili konulara bugün çözüm üretmeniz pek mümkün. Kendinizi olabildiğince tarafsız bir yerde tutun.

scroll to top