Eser’den Berfu’ya: Anlat şimdi beni nasıl sakız ettiğini?

Yaz aylarını Alaçatı’da geçirmek için 350 bin TL ev kiralayan Yenenler çifti, evliliklerinin ikinci yılını kutladı. Baş başa yemek yiyen ikili, çıkışta kendisini çeken gazeteciler ayak üstü sohbet ettiler.

BAŞ BAŞA YIL DÖNÜMÜ KUTLAMASI

Eser Yenenler, “güzel ve özel bir yemek yedik mutluyuz. İkinci yılda hala ilk günkü gibi olmak da bizim şansımız herkese nasip olmaz” ifadelerini kullandı.

‘KİNG’ NOTU DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya hesabından kutlama için masaya gelen pastayı paylaşan Berfu Yenenler, üzerindeki notun sorulmasının ardından “King notunu ben düşmedim o düştü. Bana king diyor kendisi. Kral olan benim yani” diyerek güldü.

Bunun üzerine Eser Yenenler de “Evet kendisi kingdir. Bir oyunda King Berfu’ydu. Sonra baktık oyunun adı; gerçek hayatta da king. O king hayatımızın kingi” dedi.

KASLI FOTOĞRAFLARI GÜNDEM OLMUŞTU

Muhabirlerin “Sosyal medya hesabınızdan kaslı fotoğraf paylaştınız Berfu Hanım, Eser Bey’in kaslı fotoğrafları çok konuşuldu” demesi üzerine Eser Yenenler, “Aşkım beni insanların ağzına sakız ettiğini anlat şimdi” diye eşine takıldı.

“TATLI OYUNLARI SEVİYORUM ”

İki çocuk annesi Berfu Yenenler, konuyla ilgili; “Yani seviyorum kocama böyle tatlı oyunlar olsun, minik şeyler” dedi.

“FOTOĞRAFLARI BEN ATTIM”

Bunun üzerine başarılı oyuncu, “Bu hafta Çok Güzel Hareketler Bunlar’da kullanmışlar o fotoğrafları, skeçlerde” şeklinde konuştu. Eşi de “Fotoğrafları benden istediler attım” dedi.

Tüm bunların ardından Eser Yenenler, “Yani gerçekten insan hiç beklemediği yerden vurulur çok sağ ol aşkım” diyerek eşini de güldürdü.

“NE YAŞIYORSAM ONU ŞEFFAF AKTARIYORUM”

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Berfu Yenenler ise “Ne yaşıyorsam onu şeffaf aktarıyorum. Bunu seviyorum. İnsanlarda bana pozitif dönüyor. Mutlu oluyorum” sözleriyle son noktayı koydu.

İKİ ÇOCUKLARI VAR

Öte yandan Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019’da evlenmiş ve aynı yıl çocukları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de geçtiğimiz ay dünyaya gelmişti.

scroll to top