Günlük burç yorumları – 13 Haziran 2021

Kendinizi ve sevdiklerinizi dinlendirin

Bugün dünya yerinden oynasa -ki oynuyor zaten- ayaklarınızı uzatın veya kendinizi doğaya bırakın. Zaten Ay bütün gün boşlukta.

(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)

Koç

Aile içinde sakin sessiz bir gün geçirmeyi planlamış olabilirsiniz. Ama pek öyle bir gün olacakmış gibi görünmüyor. Asabınızı bozmayın.

Boğa

Kısa vadeli planlarınızda aksamalara neden olacak olaylar gelişebilir. Bugün var olanla yetinmeniz gerekecek. Durum ve koşulları avantaja çevirin.

İkizler

Bugün elinizi kredi kartından kesinlikle çekmeniz gereken bir  gün. Olur olmadık harcamalar yapmayın. Sonrası pek fena oluyor biliyorsunuz.

Yengeç

Bugün eşinizle, dostunuzla hele ortağınızla inatlaşmamanızda fayda var. Durduk yerde gerilim yaşamanız olası. Sabrınız zorlanabilir.

Aslan

Tatil günü manasız işler, koşturmalar, abuk sabuk angaryaların üstünüze yıkılma olasılığı var. O nedenle “tabi, evet evet..”deyin geçsin.

Başak

Aşk ilişkilerinde ve aynı zamanda sosyal konularda sıkı bir gerginlik havası söz konusu olabilir. Merak etmeyin geçici bir durum. Sakin olun.

Terazi

Ailede mal, mülk konuları açılabilir ve bu anlamda inatlaşma, gerginlik oluşabilir. Bırakın karşınızdakiler önce taşlarını döksünler.

Akrep

Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini zaten söylememe gerek yok. Öncelikle ilişkilerinizi bugün korumaya gayret edin, önemli duruyor.

Yay

Bu aralar rüyalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Haberci enteresan rüyalar görmeniz olası. Ani para hareketlerine dikkat!

Oğlak

Bugün çocuklarınız varsa güzel zaman geçirmemeniz için hiçbir neden yok. Bekarsanız aşk konusunda kendinizi ortaya koyun derim.

Kova

Kendinizi bugün nedensiz gergin hissediyorsanız kendinizi biraz kendinizle bırakmaya gayret edin. Tek başınıza aktivitelerde bulunun.

Balık

Aşk ilişki konularında maddi anlamda zor ama ruhsal anlamda hoş gelişmeler olabilir. Para ve aşkı aynı tencerede karıştırmayın derim.

scroll to top