Sylvie Meis-Niclas Castello çiftinin romantik tatili!

Ünlü futbolcusu Rafael van der Vaart ile olan evliliğini yıllar önce bitiren Sylvie Meis, ikinci evliliğini geçen yıl uzatmalı sevgilisi Niclas Castello ile yaptı.

MUTLU BİR EVLİLİK

Mutlu çift tatil için gittikleri Fransa’nın Saint-Tropez şehrinde objektiflere yakalandı. Meis ve Castello, tüm gün boyunca deniz ve güneşin keyfini çıkardı.

PLAJDA KEYİFLİ DAKİKALAR

Bol bol yüzen ünlü çift, sonrasında deniz kenarında plaj tenisi oynadı. İkilinin eğlenceli anları objektiflere böyle yansıdı.

Ardından el ele tutuşarak denize giren 43 yaşındaki Sylvie Meis ile 42 yaşındaki Niclas Castello, bir ara denizde romantik dakikalar da yaşadı.

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI

Bir çocuk annesi Sylvie Meis beyaz bikinisi içinde kusursuz fiziği ile görenleri kendine hayran bıraktı.

İTALYA’DA EVLENDİLER

Öte yandan Sylvie Meis ile Niclas Castello’nun aile ve yakın dostlarının katılımıyla Eylül 2020’de İtalya’nın Floransa kentinde hayatlarını birleştirdi.

Bir dönemin ünlü modelini törende damada, bir dönemin ünlü futbolcusu Rafael van der Vaart ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Damian teslim etti.

BALAYINA ÇIKTILAR

Düğün sonrası balayı için Capri adasını tercih eden Sylvie Meis-Niclas Castello çiftinin romantik kareleri objektiflere yansımıştı.

MEME KANSERİNİ YENDİ

Hayatına Almanya’da devam eden Meis, bir dönem meme kanseriyle mücadele etti. Hastalığı yendikten sonra da yeni bir hayata başladı. Kariyerinin en parlak döneminde futbolcu Rafael van der Vaart ile evlenen Hollandalı modelin bu birliktelikten Damian adında bir çocuğu oldu. Ancak 2005’de başlayan evliliği 2013 yılında sona erdi.

Niclas Castello ise bir Alman çağdaş sanatçı. Castello, Almanya’da özellikle “öpücük” adlı heykeliyle tanınıyor.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID UK/ SPLASH NEWS

scroll to top