Günlük burç yorumları – 1 Temmuz 2021

Mars – Satürn arasında sıkı kavga var

Kavga çıkabilecek ortamlardan uzak durmanızda fayda var. Gerilim en üst düzeyde seyredecek gibi görünüyor.

(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)

Koç

Kendinizi bugün biraz aşk ve para konusunda sıkışmış hissedebilirsiniz. Kafa karışıklığı yaşamanız haliyle çok doğal. Biraz kendinize zaman ayırın.

Boğa

Kendinizi aileniz ve sosyal çevreniz arasında kalmış hissedebilirsiniz. O nedenle olabildiğince sakin ve güler yüzlü olmaya gayret edin.

İkizler

Daha çok iş odaklı bir zamandan geçecek olabilirsiniz o nedenle elinizden geldiğince kendinizi toparlamanız ve akıllıca kararlar vermeniz iyi olur.

Yengeç

Kendinizi daha çok işe vereceğiniz bir günden geçecek olabilirsiniz. Olabildiğince sakin kalmaya gayret edin, damarınıza basanlar olabilir.

Aslan

Yurtdışı meseleleri veya bununla ilgili gelişmeler sizi dönüp dönüp bugün “yetti ama, öf!” dedirtebilir. Daha sabırlı ve anlayışlı olmanızda fayda var.

Başak

Ortak kazançlar, devlet kapısıyla olan işlerde biraz daha kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Ama elinizde olanlara dikkat etmeniz sizin için hayırlı olur.

Terazi

Bugün kendinizi evlilik ve ilişkiler konusunda saatli bir bomba gibi hissederseniz şaşırmayın olur mu? Sabrınızı taşırma olasılıkları var.

Akrep

 Kariyer ve çalışma hayatınızda bugünü sakin geçirin bu sizin için yeterli olacaktır. Evet,  haksızlığa uğrama olasılığınız hayli fazla durmakta.

Yay

Aşk ve ilişkilerde hele çocuğunuz varsa gerilimlere açık bir günden geçeceksiniz demektir. Olabildiğince sakin kalıp durumu anlamaya bakın.

Oğlak

Aile meselelerinde ve özellikle sevgiliniz varsa gerilim hattındasınız desem yeridir. O nedenle mümkün mertebe meseleleri deşmeden dinleyin.

Kova

Arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle ilişkinize dikkat edin derim. Olmadık bir konuda tartışmaya açık bir halde bulabilirsiniz kendinizi. Dikkatli olun.

Balık

Kendiniz için bir şeyler yapmak adına harekete geçebilirsiniz ve fakat genel anlamıyla yorucu bir gün o nedenle daha sakin ve sessiz kalmaya bakın.

scroll to top